Při truhlářské práci se setkáváme s různými požadavky a novými výzvami, které nás posouvají a učí nové postupy. Na fotografiích jsou zachyceny některé z našich výrobků, které si zákazníci z velké části sami navrhli. Věříme, že naše práce má solidní kvalitu a zároveň se snažíme zachovávat co nejpříznivější ceny.

Při výrobě používáme jak dřevo z českých lesů, tak laminované dřevotřískové desky od rakouského výrobce Egger. Přejete si polici, stůl nebo skříň? Neváhejte nám napsat, pokusíme se najít nejvhodnější řešení vašich požadavků.

Snažíme se nezaleknout žádné výzvy a zároveň nás baví vymýšlet nové postupy. Když nás oslovil jeden z našich kamarádů s dotazem, jestli bychom mu vyrobili poněkud neobvyklé skříňky, hned jsme zbystřili. Herní stůl je podsvícený barevnými LED pásky.

Dopřát si příjemných chvil se sklenkou vína je i naše oblíbená činnost. A tak jsme požadavek na výrobu zaoblenějšího stojanu, který by namísto ostrých průmyslových výřezů mohl připomínat obláčky, ihned přijali. Na zdraví :). 

Rádi se pouštíme i do drobnějších dekorativních předmětů.