Při truhlářské práci se setkáváme s různými požadavky a novými výzvami, které nás posouvají a učí nové postupy. Na fotografiích jsou zachyceny některé z našich výrobků, které si zákazníci z velké části sami navrhli. Věříme, že naše práce má solidní kvalitu a zároveň se snažíme zachovávat co nejpříznivější ceny.

Při výrobě používáme jak dřevo z českých lesů, tak laminované dřevotřískové desky od rakouského výrobce Egger. Přejete si polici, stůl nebo skříň? Neváhejte nám napsat, pokusíme se najít nejvhodnější řešení vašich požadavků.

Zákazník měl jasnou představu - vyrobit české zemské znaky v konkrétních rozměrech a v dubovém dřevě. A tak jsme se pustili do práce....

Snažíme se nezaleknout žádné výzvy a zároveň nás baví vymýšlet nové postupy. Když nás oslovil jeden z našich kamarádů s dotazem, jestli bychom mu vyrobili poněkud neobvyklé skříňky, hned jsme zbystřili. Gravírovaný Fénix (vyřezaný do hloubky 2mm) je zvýrazněný červenou akrylovou barvou. Řecké písmeno lambda je podsvíceno barevným LED páskem. Vzhledem k tomu, že podsvícený symbol je spojený s jednou významnou herní herní značkou od které nemáme svolení, nemůžeme takovou skříňku prodávat. Pokud ale máte nápad na symbol který není ochrannou značkou, neváhejte nám napsat. 

Dopřát si příjemných chvil se sklenkou vína je i naše oblíbená činnost. A tak jsme požadavek na výrobu zaoblenějšího stojanu, který by namísto ostrých průmyslových výřezů mohl připomínat obláčky, ihned přijali. Na zdraví :). 

Rádi se pouštíme i do drobnějších dekorativních předmětů.